Lütfen Bekleyiniz
          HAKKIMIZDA


Misyonumuz
Müşterilerimize, etkin ve verimli bir şekilde kullanabilecekleri ürün ve hizmetlerimizi en kalite biçimde sunmak. Müşterilerimize kesintisiz, hızlı ve güvenilir internet hizmeti sunmak ve eksiksiz müşteri memnuniyeti sağlamak.

Firmamız Hakkında
1985 Yilinda Elektronik malzemeleri satis ve servis bakim hizmetleri ile birlikte bilisim sektöründe hizmet vermeye baslayan Galaxi Elektronik 2006 Yilinda  Dreamboxhost Internet Hizmetlerinide bünyesine katarak yoluna devam etmektedir.

2006 yılından bu yana firmamız ağırlıklı olarak kurumsal hosting pazarında faaliyet göstermekle birlikte, 2006 yılı itibari ile bireysel pazarda da ağırlığını hissettirmek üzere yeni yatırımlar yapmaktadır.  Firmamızın amacı hem bireysel hem de kurumsal pazarda iddialı bir konuma gelebilmek, pazar payını en üst seviyelere çıkarmak ve  internet servisleri denilince akla gelen ilk isim olmaktır.

Sunduğumuz hizmetler arasında Domain Tescil işlemleri, Hosting (Barındırma) , E-Mail Servisleri, Sanal Sunucu Servisleri (VPS), Streaming Servisleri ( Canlı Yayın ) ve Online Ticaret Projeleri Web Tasarım bulunmaktadır.

Hizmetlerimizin kalitesini korumak ve geliştirmek için daima yenilikleri takip etmekte ve yeniliklere ayak uydurmaktayız. En iyi hizmeti verebilmek için en iyilerle çalışılması gerekir. Bu nedenle birlikte çalışmakta olduğumuz iş ortakları ve tedarikçi firmalar konusunda da çok titiz davranmaktayız. Hizmetlerimiz size sektörünün en iyi yazılım, en iyi donanım ve en iyi internet çıkışlarıyla sunulmaktadır.


Vizyonumuz :
Kosulsuz müsteri memnuniyeti,
En hizli bir sekilde destek,
Her zaman güveni üst seviyede tutmak


DreamboxHost olarak kaliteden taviz vermeden siz müşterilerimize en iyi hizmeti vermeye devam edeceğiz. Bize güvenebilirsiniz.
 

Dreamboxhost - Internet Hizmetleri
Muammer icdem
Bahceli evler mah atabekcad. no 1/b üsküdar
Tel : (0544) 3326040
E-Mail: info@dreamboxhost.com

Çalisma Saatlerimiz:

* Hafta Içi : Her Gün 09:00 - 20:00
* Hafta Sonu : Cumartesi 10:00 - 19:00
* Pazar - 10:00 - 19:00.

* Online yardım merkezimiz 24 saat hizmetinizdedir.